Phanteks PH-F140MP V2 Svart/Vit
Art.nr: 5323410 | PH-F140MP_BK02
5 st bilder och 0 st videor.
Kommer i 120mm och 140mm stora fläktar samt svart, svart/vit och vit (endast 120mm).
Snabbfakta
  • Bredd
    140 mm
  • Rotationshastighet (max)
    2 000 rpm, 500-2000 RPM ±10%
  • Flöde (max)
    93 cfm
  • Statiskt tryck
    3,59 mmH2O
  • Anslutning
    4-pin PWM
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Phanteks PH-F140MP V2 Svart
Ersättande produkt: Phanteks PH-F140MP V2 Svart
Denna produkt har utgått!
Tillbehör
Recensioner (2)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Bredd
140 mm
Höjd
140 mm
Djup
25 mm
Rotationshastighet (max)
2 000 rpm, 500-2000 RPM ±10%
Ljudnivå (max)
39,1 dB
Flöde (max)
93 cfm
Statiskt tryck
3,59 mmH2O
Anslutning
4-pin PWM
Antal fläktar
1 st
LED-belysning
Utan A-RGB
Färg
Svart, Vit
Tillverkarens garanti
5 år
Artikelnummer
Paketbredd
19,1 cm
Pakethöjd
2,9 cm
Paketlängd
17,3 cm
Paketvikt
0,292 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
PH-F140MP_BK02
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
140 mm
Höjd
140 mm
Djup
25 mm
2 000 rpm, 500-2000 RPM ±10%