Phanteks PH-F140MP V2 Svart
Art.nr: 5323409 | PH-F140MP_BBK02
4 st bilder och 0 st videor.
Phanteks PH-F140MP V2 Svart
Kommer i 120mm och 140mm stora fläktar samt svart, svart/vit och vit (endast 120mm).
Snabbfakta
  • Bredd
    140 mm
  • Rotationshastighet (max)
    2 000 rpm, 500-2000 RPM ±10%
  • Flöde (max)
    93 cfm
  • Statiskt tryck
    3,59 mmH2O
  • Anslutning
    4-pin PWM
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Phanteks M25 140mm PWM DRGB Svart
Denna produkt har utgått!
Tillbehör
Recensioner (2)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Bredd
140 mm
Höjd
140 mm
Djup
25 mm
Rotationshastighet (max)
2 000 rpm, 500-2000 RPM ±10%
Ljudnivå (max)
39,1 dB
Flöde (max)
93 cfm
Statiskt tryck
3,59 mmH2O
Anslutning
4-pin PWM
Antal fläktar
1 st
LED-belysning
Utan A-RGB
Färg
Svart
Tillverkarens garanti
5 år
Artikelnummer
Paketbredd
19,1 cm
Pakethöjd
2,9 cm
Paketlängd
17,3 cm
Paketvikt
0,294 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
PH-F140MP_BBK02
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
140 mm
Höjd
140 mm
Djup
25 mm
2 000 rpm, 500-2000 RPM ±10%