Samsung 24" S24C350H LED
Art.nr: 2303644 | LS24C350HS/EN
10 st bilder och 0 st videor.
Samsung 24" S24C350H LED
Pålitlig, funktionell och stylish
• Roseblack design
• Fantastisk bildkvalité med 1920 x 1080 Full HD-upplösning
• Anslut enkelt med HDMI
• Energieffektiv LED-skärm
  • Paneltyp
    TN
  • Responstid
    5 ms
Köpinformation
Samsung 24" S24D390H
Ersättande produkt: Samsung 24" S24D390H
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
24 "
Paneltyp
TN
Touchpanel
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
5 ms
Kontrast
1000:1
Betraktningsvinkel H/V
Ja
VGA
Ja
Thunderbolt
Bredd
567,8 mm
Djup
230 mm
Höjd
436,5 mm
Vikt
3,45 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
VGA-kabel
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
5,05 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS24C350HS/EN
Skärmstorlek
24 "
Touchpanel
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
VGA
Thunderbolt
Bredd
567,8 mm
Djup
230 mm
Höjd
436,5 mm