Samsung 24" S24D390H
Art.nr: 2303856 | LS24D390HL/EN
6 st bilder och 0 st videor.
Samsung 24" S24D390H
  • Paneltyp
    PLS
  • Responstid
    5 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (5)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
24 "
Paneltyp
PLS
Touchpanel
16:9
Pixelstorlek
0,311 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
5 ms
Kontrast
1000:1, Mega dynamisk kontrast
Betraktningsvinkel H/V
178° / 178°
Anslutningar
HDMI
Ja, 1st
VGA
Ja, 1st
Thunderbolt
Bredd
547,8 mm
Djup
209,8 mm
Höjd
409,2 mm
Vikt
3,7 kg
Övrigt
Färg
Blank svart med plexidetaljer på kanter och fot
Medföljande tillbehör
VGA-kabel
Paketbredd
11,2 cm
Pakethöjd
38,7 cm
Paketlängd
61 cm
Paketvikt
5,05 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS24D390HL/EN
Skärmstorlek
24 "
Touchpanel
Pixelstorlek
0,311 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
1000:1, Mega dynamisk kontrast
Betraktningsvinkel H/V
178° / 178°
Anslutningar
HDMI
VGA
Thunderbolt
Bredd
547,8 mm
Djup
209,8 mm
Höjd
409,2 mm