Samsung 27" S27C350H LED
Art.nr: 2303606 | LS27C350HS/EN
5 st bilder och 0 st videor.
Samsung 27" S27C350H LED
Pålitlig, funktionell och stylish
• Roseblack design
• Fantastisk bildkvalité med 1920 x 1080 Full HD-upplösning
• Anslut enkelt med HDMI
• Energieffektiv LED-skärm
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920x1080
  • Paneltyp
    TN
  • Responstid
    5 ms
Köpinformation
Samsung 27" S27D390H
Ersättande produkt: Samsung 27" S27D390H
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
1920x1080
Paneltyp
TN
Touchpanel
16:9
Pixelstorlek
0,311 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
5 ms
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Ja
VGA
Ja
Thunderbolt
Bredd
642 mm
Djup
230 mm
Höjd
480 mm
Vikt
4,7 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
VGA-kabel
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
6,35 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS27C350HS/EN
Skärmstorlek
27 "
Touchpanel
Pixelstorlek
0,311 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Ljusstyrka
300 cd/m²
VGA
Thunderbolt
Bredd
642 mm
Djup
230 mm
Höjd
480 mm