Samsung 27" S27D390H
Art.nr: 2303858 | LS27D390HS/EN
6 st bilder och 0 st videor.
Samsung 27" S27D390H
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920x1080
  • Paneltyp
    PLS
  • Responstid
    5 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
1920x1080
Paneltyp
PLS
Touchpanel
16:9
Pixelstorlek
0,311 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
5 ms
Kontrast
1000:1, Mega dynamisk kontrast
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178° / 178°
Anslutningar
HDMI
Ja, 1st
VGA
Ja, 1st
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Bredd
619,5 mm
Djup
169,2 mm
Höjd
465 mm
Vikt
4,96 kg
Övrigt
Färg
Blank svart med silverdetaljer på kanter och fot
Medföljande tillbehör
VGA-kabel
Paketbredd
11,5 cm
Pakethöjd
42,9 cm
Paketlängd
68,7 cm
Paketvikt
6 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS27D390HS/EN
Skärmstorlek
27 "
Touchpanel
Pixelstorlek
0,311 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
1000:1, Mega dynamisk kontrast
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178° / 178°
Anslutningar
HDMI
VGA
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Bredd
619,5 mm
Djup
169,2 mm
Höjd
465 mm