Philips 55" 55OLED810 4K Ambilight Google TV
Art.nr: 2228319 | 55OLED810/12
3 st bilder och 0 st videor.
Biokänsla med OLED och Amiblight
Den här eleganta Philips OLED 4K Ambilight-TV:n bjuder på biokänsla hemma. OLED-panelen ger djup svärta, hög kontrast och levande färger med HDR-stöd. P5 AI-bildmotorn och 144 Hz VRR ger silkeslen rörelse, medan Ambilight förstärker stämningen. Den integrerade Google TV-plattformen, HDMI 2.1-stöd för spel gör denna TV till en slagkraftig allroundlösning för underhållning.
Snabbfakta
  • Upplösning
    3840 x 2160
  • Paneltyp
    OLED
  • Uppdateringsfrekvens
    144 Hz
  • System
    Google TV
  • Årsmodell
    2025
Lagerinformation
Webblager
I lager
4 st
Butikslager
Köpinformation
Delbetala ditt köp
Mer info
Recensioner (0)
Är du nöjd med din produkt, skriv en recension och låt alla veta!
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
Ambiligt
Otrolig realism och fantastisk design
  • AMBILIGHT-tv
  • 4K OLED. VRR 144 Hz
  • P5 AI Perfect Picture Engine
  • Dolby Vision och Dolby Atmos
oled
Verklighetstrogen bild i alla ljus
ai
Oavsett vad du tittar på så är bilden så verklig
gaming
Komplett spellösning
HDMI 2.1, inbyggd uppdateringsfrekvens på 120 Hz och en otroligt låg input lag. Oavsett om du spelar ett indiespel eller en AAA-titel ger denna Ambilight-TV dig de specifikationer du behöver för att spela hur du vill! För mer kontroll gör Game Bar 2.0 att du kan anpassa hur du spelar, och du kan ansluta en Bluetooth-kontroller för molngaming. PC-gamers kan även få 144 Hz VRR via HDMI.
google
Underhållning du älskar med Google TV
amiblight
Låt dig uppslukas av innehållet du älskar
Mått
Bildegenskaper
Storlek
55 "
Upplösning
3840 x 2160
Paneltyp
HDR
HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log Gamma)
Speltekniker
G-Sync Compatible, VRR, HGiG, ALLM, FreeSync Premium
Uppdateringsfrekvens
144 Hz
Bildprocessor
P5 AI Perfect Picture Engine
Ljudegenskaper
Högtalare
Ja, 2.1 ch 70 W
Ljudformat
Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital
eARC
Ja
Smart TV
System
Google TV
Trådlöst nätverk
Ja, WiFi 6
Bluetooth
Ja, 5.2
Google Assistant
Ja
AirPlay
TV-funktioner
Digitalmottagare
Ja, DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Common Interface
CI+
Text-TV
Anslutningar
HDMI
4 st, 2 st 2.1, 2 st 2.0
HDMI-ARC
HDMI-CEC
USB
2 st
Dimensioner (utan fot)
Bredd
1 226 mm
Djup
68 mm
Höjd
708 mm
Vikt
17,14 kg
Övrigt
VESA
Ja, 300 x 300
Medföljande tillbehör
Fjärrkontroll och laddkabel
Energiklass
G
EPREL
Årsmodell
2025
Artikelnummer
Paketbredd
16 cm
Pakethöjd
86 cm
Paketlängd
142 cm
Paketvikt
26,17 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
55OLED810/12
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Ambiligt
  • AMBILIGHT-tv
  • 4K OLED. VRR 144 Hz
  • Dolby Vision och Dolby Atmos
ai
gaming
Komplett spellösning