Samsung 27'' S27A850T PLS LED
Art.nr: 2204816 | LS27A850TS/EN
6 st bilder och 0 st videor.
Samsung 27'' S27A850T PLS LED
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    2560x1440
  • Paneltyp
    PLS
  • Responstid
    4 ms
Köpinformation
Samsung 27" S27A850D PLS LED
Ersättande produkt: Samsung 27" S27A850D PLS LED
Denna produkt har utgått!
Recensioner (1)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
2560x1440
Paneltyp
PLS
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
4 ms
HDMI
Ja, (max 1920x1080)
DisplayPort
Ja
DVI
Ja
VGA
Nej
Thunderbolt
VESA-fäste
Ja, 100x100mm och 200x100mm
Bredd
642,5 mm
Djup
224,5 mm, med fot
Höjd
442,5 mm, med fot
Vikt
6,6 kg
Medföljande tillbehör
DVI kabel
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
9,6 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS27A850TS/EN
Skärmstorlek
27 "
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
HDMI
Ja, (max 1920x1080)
DisplayPort
DVI
VGA
Thunderbolt
VESA-fäste
Ja, 100x100mm och 200x100mm
Bredd
642,5 mm
Djup
224,5 mm, med fot
Höjd
442,5 mm, med fot