Samsung 27" S27A850D PLS LED
Art.nr: 2303603 | LS27A850DSR/EN
4 st bilder och 0 st videor.
Samsung 27" S27A850D PLS LED
- Perfekt för kontoret
- USB 3.0 DVI / DisplayPort
- Oslagbar kontrast och betraktningsvinkel
- 2560 x 1440 upplösning
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    2560x1440
  • Paneltyp
    PLS
  • Responstid
    4 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
2560x1440
Paneltyp
PLS
Touchpanel
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
4 ms
Ja
DVI
Ja, 2st
VGA
Thunderbolt
VESA-fäste
Ja, 100x100mm och 200x100mm
Bredd
642,5 mm
Djup
224,5 mm, med fot
Höjd
442,5 mm, med fot
Vikt
6,6 kg
Medföljande tillbehör
DVI kabel
Övrigt
8Bit färgåtergivning
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
9,43 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS27A850DSR/EN
Skärmstorlek
27 "
Touchpanel
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
DisplayPort
DVI
Ja, 2st
VGA
Thunderbolt
VESA-fäste
Ja, 100x100mm och 200x100mm
Bredd
642,5 mm
Djup
224,5 mm, med fot
Höjd
442,5 mm, med fot