Samsung 27'' S27B350H LED
Art.nr: 2204808 | LS27B350HS/EN
Samsung 27'' S27B350H LED
  • Paneltyp
    TN
  • Responstid
    2 ms
Köpinformation
Samsung 27" S27B550V LED
Ersättande produkt: Samsung 27" S27B550V LED
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Mer info, Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
- LED monitor med lägsta strömförbrukning
- HDMI-port för anslutning av Bluray-spelare, TV-spel eller bärbara datorer.
- Väldigt elegant design i rosenröd ToC teknik.
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Paneltyp
TN
Bildformat
16:9
Pixelstorlek
0,311 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
2 ms
Kontrast
1000:1, 5000000 :1 dynamisk
DisplayPort
Nej
DVI
Nej
Bredd
654 mm
Djup
250 mm
Höjd
480 mm
Vikt
5 kg
Medföljande tillbehör
VGA-kabel
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
3,2 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS27B350HS/EN
Skärmstorlek
27 "
Pixelstorlek
0,311 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
1000:1, 5000000 :1 dynamisk
DisplayPort
DVI
Bredd
654 mm
Djup
250 mm
Höjd
480 mm