Samsung 27" S27B550V LED
Art.nr: 2203367 | LS27B550VS/EN
7 st bilder och 0 st videor.
Samsung 27" S27B550V LED
- Snabb responstid 2 ms
- Dubbla HDMI ingångar och inbyggda högtalare
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920x1080
  • Paneltyp
    TN
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    2 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Samsung 27" S27C350H LED
Ersättande produkt: Samsung 27" S27C350H LED
Denna produkt har utgått!
Recensioner (1)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
1920x1080
Paneltyp
TN
Bildformat
16:9
Pixelstorlek
0,311 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
2 ms
Kontrast
1000:1, 5000000 :1 dynamisk
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
170° / 160°
Anslutningar
HDMI
Ja, 2st med HDCP
DisplayPort
Nej
DVI
Nej
VGA
Ja
Funktioner
Högtalare
Ja, 2x5W
VESA-fäste
Ja, 100x100mm
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
649,6 mm
Djup
252 mm
Höjd
466,9 mm
Vikt
4,6 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
VGA-kabel, MHL-kabel
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
3,1 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS27B550VS/EN
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Pixelstorlek
0,311 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
1000:1, 5000000 :1 dynamisk
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
170° / 160°
Anslutningar
HDMI
Ja, 2st med HDCP
DisplayPort
DVI
VGA
Ja
Funktioner
Högtalare
Ja, 2x5W
VESA-fäste
Ja, 100x100mm
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
649,6 mm
Djup
252 mm
Höjd
466,9 mm