Samsung 24" S24A350H LED
Art.nr: 2204705 | LS24A350HS/EN
5 st bilder och 0 st videor.
Snabbfakta
- Bildskärmsupplösning1920x1080
- PaneltypTN
- Bildformat16:9
- Responstid2 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Köpinformation
Ersättande produkt: Samsung TFT 24" S24A350H LED
Denna produkt har utgått!
Denna produkt har utgått!
Tillbehör
Recensioner (0)
Flikar - Mer info, Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
- HDMI-port för anslutning av Bluray-spelare, TV-spel eller bärbara datorer.
- Väldigt elegant design i rosenröd ToC teknik.
Panelspecifikationer
- Skärmstorlek
- 24 "
- Bildskärmsupplösning
- 1920x1080
- Paneltyp
- TN
- Bildformat
- 16:9
- Pixelstorlek
- 0,277 mm
- Uppdateringsfrekvens
- 60 Hz
- Responstid
- 2 ms
- Kontrast
- 1000:1, 5000000 :1 dynamisk
- Ljusstyrka
- 250 cd/m²
- Betraktningsvinkel H/V
- 170° / 160°
Anslutningar
- HDMI
- Ja
- DisplayPort
- Nej
- DVI
- Nej
- VGA
- Ja
Funktioner
- Högtalare
- Höj och sänkbar fot
Mått
- Bredd
- 579 mm
- Djup
- 239 mm
- Höjd
- 438 mm
- Vikt
- 3,9 kg
Övrigt
- Färg
- Svart
- Medföljande tillbehör
- VGA-kabel
- Tillverkarens garanti
- 2 år
Artikelnummer
- Paketbredd
- 0 cm
- Pakethöjd
- 0 cm
- Paketlängd
- Paketvikt
- 3,9 kg
- Vårt ArtNr
- Tillverkarens ArtNr
- LS24A350HS/EN
- Upplagd
- Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
- Skärmstorlek
- 24 "
- Bildskärmsupplösning
- 1920x1080
- Paneltyp
- TN
- Bildformat
- 16:9
- Pixelstorlek
- 0,277 mm
- Uppdateringsfrekvens
- 60 Hz
- Responstid
- 2 ms
- Kontrast
- 1000:1, 5000000 :1 dynamisk
- Ljusstyrka
- 250 cd/m²
- Betraktningsvinkel H/V
- 170° / 160°
Anslutningar
- HDMI
- DisplayPort
- DVI
- VGA
Funktioner
- Högtalare
- Höj och sänkbar fot
Mått
- Bredd
- 579 mm
- Djup
- 239 mm
- Höjd
- 438 mm