Samsung TFT 24" S24A350H LED
Art.nr: 2204815 | LS24A350HS/EN
5 st bilder och 0 st videor.
Samsung TFT 24" S24A350H LED
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920x1080
  • Paneltyp
    TN
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    2 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Samsung 24'' S24B350H LED
Ersättande produkt: Samsung 24'' S24B350H LED
Denna produkt har utgått!
Recensioner (10)
Flikar - Mer info, Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
- LED monitor med lägsta strömförbrukning
- HDMI-port för anslutning av Bluray-spelare, TV-spel eller bärbara datorer.
- Väldigt elegant design i rosenröd ToC teknik.
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
24 "
Bildskärmsupplösning
1920x1080
Paneltyp
TN
Bildformat
16:9
Pixelstorlek
0,277 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
2 ms
Kontrast
1000:1, 5000000 :1 dynamisk
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Ja
DisplayPort
Nej
DVI
Nej
VGA
Ja
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Höj och sänkbar fot
Mått
Bredd
579 mm
Djup
239 mm
Höjd
438 mm
Vikt
3,9 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
VGA-kabel
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
3,9 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS24A350HS/EN
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
24 "
Pixelstorlek
0,277 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
1000:1, 5000000 :1 dynamisk
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
DisplayPort
DVI
VGA
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Höj och sänkbar fot
Mått
Bredd
579 mm
Djup
239 mm
Höjd
438 mm