ASUS 32" ROG Swift PG32UCDMR OLED 4K 240 Hz USB-C DP 2.1
Art.nr: x247796 | 90LM0C00-B01971
3 st bilder och 0 st videor.
25%
Öppnad förpackning, komplett med alla tillbehör.
OBS! Från fyndhörnan!
Eventuella kuponger och erbjudanden medföljer ej.
ROG Swift PG32UCDMR är en 32” 4K QD-OLED gamingmonitor med 240 Hz uppdateringsfrekvens och blixtsnabb 0,03 ms responstid. Med 99 % DCI-P3, VESA DisplayHDR 400 True Black och Dolby Vision får du enastående bildkvalitet. ASUS OLED Care Pro minskar risken för inbränning. Stödjer DisplayPort 2.1 (80 Gbps), HDMI 2.1 och USB-C med 90 W laddning.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3840 x 2160
  • Paneltyp
    QD-OLED
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    0,03 ms
Lagerinformation
Webblager
Från butik
1 st
Leverans från butik möjlig i kassan
Butikslager
Köpinformation
Delbetala ditt köp
Mer info
Recensioner (0)
Är du nöjd med din produkt, skriv en recension och låt alla veta!
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
32 "
Bildskärmsupplösning
3840 x 2160
Paneltyp
QD-OLED
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar
Bildformat
16:9
Välvd
Nej
Ytskikt
Semi-glansigt
Pixelstorlek
0,182 mm
Uppdateringsfrekvens
240 Hz
Responstid
0,03 ms
Adaptiv synkronisering
FreeSync Premium Pro, G-Sync Compatible
Kontrast
1,5M:1
Färgrymd
99 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10, Dolby Vision, HDR 400 True Black
Ljusstyrka
250 cd/m², 1000 cd/m² peak
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.1
DisplayPort
Ja, 1 st 2.1
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (90 W)
USB-hub
Ja, 3 st 3.2
KVM-switch
Ja
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Ja, Aura Sync
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 80 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 20 °
Vridbar
Ja, 15 °
Kensingtonlås
Mått
Bredd
718 mm
Djup
276 mm
Höjd
531 mm
Vikt
8,7 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
DP, HDMI och USB-kabel
Övrigt
Tripod-fäste
Energiklass
F, G vid HDR
Artikelnummer
Paketbredd
51 cm
Pakethöjd
18,5 cm
Paketlängd
89 cm
Paketvikt
13,5 kg
Vårt ArtNr
x247796
Tillverkarens ArtNr
90LM0C00-B01971
Upplagd
Upplagd av
ASE
Produktblad
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
32 "
Mini LED
Färgdjup
10 bitar
Välvd
Ytskikt
Semi-glansigt
Pixelstorlek
0,182 mm
Uppdateringsfrekvens
240 Hz
Adaptiv synkronisering
Kontrast
1,5M:1
Färgrymd
99 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ljusstyrka
250 cd/m², 1000 cd/m² peak
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.1
DisplayPort
Ja, 1 st 2.1
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (90 W)
USB-hub
Ja, 3 st 3.2
KVM-switch
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Ja, Aura Sync
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 80 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 20 °
Vridbar
Ja, 15 °
Kensingtonlås
Mått
Bredd
718 mm
Djup
276 mm
Höjd
531 mm