Recom Power Engine M500 500W, RC-PEM500
Art.nr: 6909486 | RC-PEM500
2 st bilder och 0 st videor.
Temperaturstyrd 140mm-fläkt borgar för låg ljudnivå samtidigt som komponenterna kyls effektivt. Hög effektivitet gör att nätdelen inte drar onödigt mycket ström.
Snabbfakta
- ModulärtJa
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Tillbehör
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
- Effekt
- 500 W
- Formfaktor
- ATX
- Fläkt (storlek)
- 140 mm
- Modulärt
- Ja
- Molex (hårddisk)
- 4 st
- SATA-ström
- 4 st
- ATX kontakter
- 20+4 pin
- Tillverkarens garanti
- 1 år
Artikelnummer
- Paketbredd
- 0 cm
- Pakethöjd
- 0 cm
- Paketlängd
- Paketvikt
- 0 kg
- Vårt ArtNr
- Tillverkarens ArtNr
- RC-PEM500
- Upplagd
- Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
- Effekt
- 500 W
- Formfaktor
- ATX
- Fläkt (storlek)
- 140 mm
- Modulärt
- Ja
- Molex (hårddisk)
- SATA-ström
- ATX kontakter
- 20+4 pin