Seasonic G12 GM 550W
Art.nr: 6905234 | G12-GM-550
6 st bilder och 0 st videor.
Seasonic G12 GM 550W
Snabbfakta
  • Formfaktor
    ATX PS2
  • Modulärt
    Ja, Semi-modulär
  • 80+ Certifiering
    80+ Gold
  • Längd
    140 mm
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (1)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Effekt
550 W
ATX Standard
2.4
Formfaktor
ATX PS2
Passivt
Ja, Semi-passiv, fläkten aktiveras vid 30% load
Fläkt (storlek)
120 mm
Modulärt
Ja, Semi-modulär
Molex (hårddisk)
3 st
SATA-ström
6 st
PCI Express
2 st 6+2-pin
ATX/EPS 12V
1 st 4+4pin
ATX kontakter
1st 20+4pin
Färg
Svart
80+ Certifiering
80+ Gold
Längd
140 mm
Tillverkarens garanti
5 år
Artikelnummer
Paketbredd
18,5 cm
Pakethöjd
11,5 cm
Paketlängd
27 cm
Paketvikt
2,219 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
G12-GM-550
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det ska vara 88% 92% 88% för 80 PLUS Gold vid 230 V.
Seasonic G12 GM 750W
1
Effekt
550 W
ATX Standard
2.4
Passivt
Fläkt (storlek)
120 mm
Molex (hårddisk)
3 st
SATA-ström
6 st
PCI Express
2 st 6+2-pin
ATX/EPS 12V
1 st 4+4pin
ATX kontakter
1st 20+4pin
Färg
Svart
140 mm