Seasonic G12 GM 650W
Art.nr: 6905233 | G12-GM-650
6 st bilder och 0 st videor.
Seasonic G12 GM 650W
  • Längd
    140 mm
Effekt
650 W
Passivt
Ja, Semi-passiv, fläkten aktiveras vid 30% load
Fläkt (storlek)
120 mm
PCI Express
2 st 6+2-pin
ATX/EPS 12V
2 st 4+4pin
ATX kontakter
1st 20+4pin
Längd
140 mm
Paketbredd
18,5 cm
Pakethöjd
11,5 cm
Paketlängd
27 cm
Paketvikt
2,343 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
G12-GM-650
Det ska vara 88% 92% 88% för 80 PLUS Gold vid 230 V.
Seasonic G12 GM 750W
1
Effekt
650 W
Passivt
Fläkt (storlek)
120 mm
PCI Express
2 st 6+2-pin
ATX/EPS 12V
2 st 4+4pin
ATX kontakter
1st 20+4pin
Färg
Svart
140 mm