Seasonic G12 GM 750W
Art.nr: 6905232 | G12-GM-750
6 st bilder och 0 st videor.
Seasonic G12 GM 750W
  • Längd
    140 mm
Effekt
750 W
Passivt
Ja, Semi-passiv, fläkten aktiveras vid 30% load
Fläkt (storlek)
120 mm
PCI Express
3 st 6+2-pin
ATX/EPS 12V
2 st 4+4pin
ATX kontakter
1st 20+4pin
Längd
140 mm
Paketbredd
19,7 cm
Pakethöjd
12,4 cm
Paketlängd
27,9 cm
Paketvikt
2,391 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
G12-GM-750
Det ska vara 88% 92% 88% för 80 PLUS Gold vid 230 V.
Seasonic G12 GM 750W
1
Effekt
750 W
Passivt
Fläkt (storlek)
120 mm
PCI Express
3 st 6+2-pin
ATX/EPS 12V
2 st 4+4pin
ATX kontakter
1st 20+4pin
Färg
Svart
140 mm