Seasonic G12 GM 850W
Art.nr: 6905231 | G12-GM-850
6 st bilder och 0 st videor.
Snabbfakta
- FormfaktorATX PS2
- ModulärtJa, Semi-modulär
- 80+ Certifiering80+ Gold
- Längd140 mm
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Tillbehör
Recensioner (1)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
- Effekt
- 850 W
- ATX Standard
- 2.4
- Formfaktor
- ATX PS2
- Passivt
- Ja, Semi-passiv, fläkten aktiveras vid 30% load
- Fläkt (storlek)
- 120 mm
- Modulärt
- Ja, Semi-modulär
- Molex (hårddisk)
- 3 st
- SATA-ström
- 6 st
- PCI Express
- 3 st 6+2-pin
- ATX/EPS 12V
- 2 st 4+4pin
- ATX kontakter
- 1st 20+4pin
- Färg
- Svart
- 80+ Certifiering
- 80+ Gold
- Längd
- 140 mm
- Tillverkarens garanti
- 5 år
Artikelnummer
- Paketbredd
- 19,5 cm
- Pakethöjd
- 12,4 cm
- Paketlängd
- 27,7 cm
- Paketvikt
- 2,463 kg
- Vårt ArtNr
- Tillverkarens ArtNr
- G12-GM-850
- Upplagd
- Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det ska vara 88% 92% 88% för 80 PLUS Gold vid 230 V.
Seasonic G12 GM 750W
1
- Effekt
- 850 W
- ATX Standard
- 2.4
- Formfaktor
- ATX PS2
- Passivt
- Fläkt (storlek)
- 120 mm
- Modulärt
- Ja, Semi-modulär
- Molex (hårddisk)
- 3 st
- SATA-ström
- 6 st
- PCI Express
- 3 st 6+2-pin
- ATX/EPS 12V
- 2 st 4+4pin
- ATX kontakter
- 1st 20+4pin
- Färg
- Svart
- 80+ Certifiering
- 80+ Gold
- Längd
- 140 mm