Seasonic Focus SPX 650W SFX
Art.nr: 6905229 | FOCUS-SPX-650
10 st bilder och 0 st videor.
Seasonic Focus SPX 650W SFX
Litet men kraftfullt nätagg med 80+ Platinum certifiering
Focus SPX från Seasonic är ett SFX nätagg (100mm långt) som kommer med hela 10 års garanti, full modularitet och 80+ Platinum certifiering. Inuti hittas en 92mm FDB-fläkt och via Premium Hybrid Fan Control-läget kan denna vara helt passiv upp till 30% belastning.
Snabbfakta
  • Formfaktor
    SFX
  • Modulärt
    Ja
  • 80+ Certifiering
    80+ Platinum
  • Längd
    100 mm
Lagerinformation
Webblager
Beställnings­vara 13 vardagar
0 st
Butikslager
Köpinformation
Betala senare
Mer info
Betala om två månader
Recensioner (3)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Effekt
650 W
ATX Standard
2.4
Formfaktor
SFX
Passivt
Ja, Semi-passivt, fläkten aktiveras vid 30% belastning
Fläkt (storlek)
92 mm, FDB
Modulärt
Ja
Molex (hårddisk)
3 st
SATA-ström
6 st
PCI Express
4 st 6+2-pin
ATX/EPS 12V
1 st 4+4pin
ATX kontakter
1st 20+4pin
Färg
Svart
80+ Certifiering
80+ Platinum
Längd
100 mm
Tillverkarens garanti
10 år
Artikelnummer
Paketbredd
17 cm
Pakethöjd
9,5 cm
Paketlängd
24 cm
Paketvikt
2,069 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
FOCUS-SPX-650
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Verifierad köpare
Kan man använda sladdar från seasonic focus gx 650 till dessa?
Seasonic Focus SPX 750W SFX
0
Verifierad köpare
1
Effekt
650 W
ATX Standard
2.4
Passivt
Fläkt (storlek)
92 mm, FDB
Molex (hårddisk)
3 st
SATA-ström
6 st
PCI Express
4 st 6+2-pin
ATX/EPS 12V
1 st 4+4pin
ATX kontakter
1st 20+4pin
Färg
Svart
100 mm