Seasonic Prime G12 GC 550W
Art.nr: 6904803 | G12-GC-550
6 st bilder och 0 st videor.
Seasonic Prime G12 GC 550W
Seasonic Prime G12 är en serie kompakta, tysta nätaggregat med hög verkningsgrad.
5 års garanti.
Snabbfakta
  • Formfaktor
    ATX PS2
  • Modulärt
    Nej
  • 80+ Certifiering
    80+ Gold
  • Längd
    140 mm
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (1)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Effekt
550 W
ATX Standard
2.4
Formfaktor
ATX PS2
Intel ATX 12 V
Passivt
Nej
Fläkt (storlek)
120 mm, Sleeve Bearing
Modulärt
Molex (hårddisk)
3 st
SATA-ström
6 st
PCI Express
2 st 6+2-pin
ATX/EPS 12V
1 st 4+4pin
ATX kontakter
1st 20+4pin
Färg
Svart
80+ Certifiering
80+ Gold
Längd
140 mm
Tillverkarens garanti
5 år
Artikelnummer
Paketbredd
27,6 cm
Pakethöjd
11,9 cm
Paketlängd
19,6 cm
Paketvikt
2,14 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
G12-GC-550
Upplagd
Produktblad
Tillverkarens produktsida
https://seasonic.com/g12-gc
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Effekt
550 W
ATX Standard
2.4
Intel ATX 12 V
Passivt
Fläkt (storlek)
120 mm, Sleeve Bearing
Molex (hårddisk)
3 st
SATA-ström
6 st
PCI Express
2 st 6+2-pin
ATX/EPS 12V
1 st 4+4pin
ATX kontakter
1st 20+4pin
Färg
Svart
140 mm