Seasonic Prime G12 GC 850W
Art.nr: 6904800 | G12-GC-850
6 st bilder och 0 st videor.
Seasonic Prime G12 GC 850W
  • Längd
    140 mm
Effekt
850 W
ATX PS2
Intel ATX 12 V
Fläkt (storlek)
120 mm, Sleeve Bearing
PCI Express
4 st 6+2-pin
ATX/EPS 12V
2 st 4+4pin
ATX kontakter
1st 20+4pin
Längd
140 mm
Paketbredd
19,7 cm
Pakethöjd
12,4 cm
Paketlängd
28,5 cm
Paketvikt
2,428 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
G12-GC-850
Effekt
850 W
ATX Standard
2.4
Intel ATX 12 V
Passivt
Fläkt (storlek)
120 mm, Sleeve Bearing
PCI Express
4 st 6+2-pin
ATX/EPS 12V
2 st 4+4pin
ATX kontakter
1st 20+4pin
Färg
Svart
140 mm