Seasonic Prime PX 450W Fläktlös
Art.nr: 6904427 | PRIME-PX-450
7 st bilder och 0 st videor.
  • 80+ Certifiering
    80+ Platinum
  • Längd
    140 mm
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Effekt
450 W
Fläkt (storlek)
0 mm, Helt fläktlös
Modulärt
Molex (hårddisk)
5 st
SATA-ström
8 st
PCI Express
1 st 6+2-pin
ATX/EPS 12V
2 st 4+4pin
ATX kontakter
20+4 pin
Färg
Svart, Silver
80+ Certifiering
80+ Platinum
Längd
140 mm
Paketbredd
13,4 cm
Pakethöjd
19,8 cm
Paketlängd
33,6 cm
Paketvikt
2,643 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
PRIME-PX-450
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Effekt
450 W
Passivt
Fläkt (storlek)
0 mm, Helt fläktlös
Molex (hårddisk)
5 st
SATA-ström
8 st
PCI Express
1 st 6+2-pin
ATX/EPS 12V
2 st 4+4pin
ATX kontakter
20+4 pin
Färg
Svart, Silver
140 mm