Seasonic Core GM 500W
Art.nr: 6903866 | CORE-GM-500
3 st bilder och 0 st videor.
7 års garanti.
Snabbfakta
- FormfaktorATX PS2
- ModulärtJa, Semi-modulär
- 80+ Certifiering80+ Gold
- Längd140 mm
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Tillbehör
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
- Effekt
- 500 W
- Formfaktor
- ATX PS2
- Formfaktor
- Intel ATX 12 V
- Fläkt (storlek)
- 120 mm, Sleeve Bearing
- Modulärt
- Ja, Semi-modulär
- Molex (hårddisk)
- 3 st
- SATA-ström
- 6 st
- PCI Express
- 2 st 6+2-pin
- ATX/EPS 12V
- 1 st 4+4pin
- ATX kontakter
- 1st 20+4pin
- Färg
- Svart
- 80+ Certifiering
- 80+ Gold
- Längd
- 140 mm
- Tillverkarens garanti
- 7 år
Artikelnummer
- Paketbredd
- 18 cm
- Pakethöjd
- 11,5 cm
- Paketlängd
- 27,5 cm
- Paketvikt
- 2,34 kg
- Vårt ArtNr
- Tillverkarens ArtNr
- CORE-GM-500
- Upplagd
- Produktblad
- Tillverkarens produktsida
- https://seasonic.com/core-gm
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
- Effekt
- 500 W
- ATX PS2
- Intel ATX 12 V
- Fläkt (storlek)
- 120 mm, Sleeve Bearing
- Modulärt
- Ja, Semi-modulär
- Molex (hårddisk)
- 3 st
- SATA-ström
- 6 st
- PCI Express
- 2 st 6+2-pin
- ATX/EPS 12V
- 1 st 4+4pin
- ATX kontakter
- 1st 20+4pin
- Färg
- Svart
- 80+ Certifiering
- 80+ Gold
- Längd
- 140 mm