Seasonic Focus SGX 500W
Art.nr: 6903864 | FOCUS-SGX-500
5 st bilder och 0 st videor.
Snabbfakta
- FormfaktorSFX-L, ATX bracket medföljer
- ModulärtJa
- 80+ Certifiering80+ Gold
- Längd125 mm
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Tillbehör
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
- Effekt
- 500 W
- Formfaktor
- SFX-L, ATX bracket medföljer
- Formfaktor
- Intel SFX 12 V/ ATX 12 V
- Passivt
- Ja, Semi-passivt, fläkten aktiveras vid 30% belastning
- Fläkt (storlek)
- 120 mm, FDB
- Modulärt
- Ja
- Molex (hårddisk)
- 3 st
- SATA-ström
- 3 st
- PCI Express
- 2 st 6+2-pin
- ATX/EPS 12V
- 1 st 4+4pin
- ATX kontakter
- 1st 20+4pin
- Färg
- Svart
- 80+ Certifiering
- 80+ Gold
- Längd
- 125 mm
- Tillverkarens garanti
- 10 år
Artikelnummer
- Paketbredd
- 17 cm
- Pakethöjd
- 9,5 cm
- Paketlängd
- 25 cm
- Paketvikt
- 1,927 kg
- Vårt ArtNr
- Tillverkarens ArtNr
- FOCUS-SGX-500
- Upplagd
- Produktblad
- Tillverkarens produktsida
- https://seasonic.com/focus-sgx
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Seasonic Focus SGX 500W
0
- Effekt
- 500 W
- SFX-L, ATX bracket medföljer
- Intel SFX 12 V/ ATX 12 V
- Passivt
- Fläkt (storlek)
- 120 mm, FDB
- Modulärt
- Ja
- Molex (hårddisk)
- SATA-ström
- PCI Express
- 2 st 6+2-pin
- ATX/EPS 12V
- 1 st 4+4pin
- ATX kontakter
- 1st 20+4pin
- Färg
- Svart
- 80+ Certifiering
- 80+ Gold
- Längd
- 125 mm