Antec 2U22EPS460 19" 2U 460W
Art.nr: 6901442 | 0761345-94240-9
2 st bilder och 0 st videor.
Antec 2U22EPS460 19" 2U 460W
Rackchassi
Snabbfakta
  • Moderkortsstöd
    ATX
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Färg
Svart
Formfaktor
ATX
Moderkortsstöd
Övrigt
PCI Riser Card, med 3 PCI slottar
Hårddisk / Optisk media
3.5" (standard)
4 st
5.25" platser (standard)
2 st
Mått och vikt
Bredd
432 mm
Djup
572 mm
Höjd
89 mm
Vikt
10,4 kg
Nätaggregat
Effekt
460 W
Övrigt
Tillverkarens garanti
1 år
Artikelnummer
Paketbredd
432 cm
Pakethöjd
572 cm
Paketlängd
89 cm
Paketvikt
13,6 kg
Produktblad
6901442_0.pdf
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Färg
Svart
Formfaktor
Hårddisk / Optisk media
3.5" (standard)
4 st
5.25" platser (standard)
2 st
Mått och vikt
Bredd
432 mm
Djup
572 mm
Höjd
89 mm
Vikt
10,4 kg
Nätaggregat
Effekt
460 W