Antec VSK-2450P 450W Svart
Art.nr: 6901431 | 0761345-92020-9
2 st bilder och 0 st videor.
Antec VSK-2450P 450W Svart
Snabbfakta
  • Moderkortsstöd
    ATX, mATX, Mini-ITX
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (1)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Färg
Svart
Formfaktor
ATX
Moderkortsstöd
ATX, mATX, Mini-ITX
Hårddisk / Optisk media
2.5" (standard)
1 st
3.5" (standard)
7 st, 1st synlig
5.25" platser (standard)
3 st
Mått och vikt
Bredd
200 mm
Djup
470 mm
Höjd
450 mm
Vikt
5,4 kg
Nätaggregat
Effekt
450 W
Övrigt
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
200 cm
Pakethöjd
470 cm
Paketlängd
450 cm
Paketvikt
6,7 kg
Produktblad
6901431_0.pdf
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Färg
Svart
Formfaktor
ATX
Hårddisk / Optisk media
2.5" (standard)
1 st
3.5" (standard)
7 st, 1st synlig
5.25" platser (standard)
3 st
Mått och vikt
Bredd
200 mm
Djup
470 mm
Höjd
450 mm
Vikt
5,4 kg
Nätaggregat
Effekt
450 W