Antec Antec 4U22EPS650XR 4U, 650W PSU
Art.nr: 6900372 | 0-761345-04263-5
3 st bilder och 0 st videor.
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Hårddisk / Optisk media
3.5" (standard)
10 st, 7st dolda
5.25" platser (standard)
3 st
Mått och vikt
Bredd
432 mm
Djup
559 mm
Höjd
178 mm
Vikt
17 kg
Nätaggregat
Effekt
650 W
Artikelnummer
Paketbredd
559 cm
Pakethöjd
711 cm
Paketlängd
330 cm
Paketvikt
22,2 kg
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Hårddisk / Optisk media
3.5" (standard)
10 st, 7st dolda
5.25" platser (standard)
3 st
Mått och vikt
Bredd
432 mm
Djup
559 mm
Höjd
178 mm
Vikt
17 kg
Nätaggregat
Effekt
650 W