Antec ISK300-65 65W Svart
Art.nr: 6900280 | 0761345-08170-2
4 st bilder och 0 st videor.
Antec ISK300-65 65W Svart
Nätadapter på 65W medföljer lådan.
Snabbfakta
  • Moderkortsstöd
    Mini-ITX
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (2)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Färg
Svart
Formfaktor
Mini-ITX
Moderkortsstöd
Hårddisk / Optisk media
2.5" (standard)
2 st
5.25" platser (standard)
1 st, Slimline för optisk enhet
Mått och vikt
Bredd
222 mm
Djup
328 mm
Höjd
96 mm
Nätaggregat
Effekt
65 W
Övrigt
Tillverkarens garanti
1 år
Artikelnummer
Paketbredd
268 cm
Pakethöjd
75 cm
Paketlängd
322 cm
Paketvikt
3,14 kg
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Färg
Svart
Formfaktor
Hårddisk / Optisk media
2.5" (standard)
2 st
5.25" platser (standard)
Mått och vikt
Bredd
222 mm
Djup
328 mm
Höjd
96 mm
Nätaggregat
Effekt
65 W