Audio Technica ATH-M20XBT
Art.nr: 6602193 | ATH-M20XBT
13 st bilder och 0 st videor.
Audio Technica ATH-M20XBT
Trådlösa hörlurar med kraftfullt studioljud
De trådlösa ATH-M20xBT hörlurarna från Audio Technica ger dig alla funktioner du vill ha och den ljudkvalitet du kräver. Med kraftfulla 40 mm-drivrutiner för förbättrad lågfrekvent prestanda, levererar dessa hörlurarna en otrolig lyssningsupplevelse med full-range, high fidelity-ljud och förbättrad bas. Perfekt för dig som vill ha ett par riktigt bra hörlurar för att lyssna på musik i hög kvalitet eller för dig som vill ha ljudisolering och högkvalitativt ljud när du pendlar till jobbet.
Snabbfakta
  • Brusreducering
    Nej
  • Mikrofon
    Ja
  • Anslutning
    Bluetooth
  • Trådlös
    Ja
  • Batteritid (Ungefärlig)
    60 h
  • Passform
    Over-Ear
Lagerinformation
Webblager
I lager
4 st
Butikslager
Köpinformation
Betala senare
Mer info
Handla tryggt mot faktura
Finns även i fyndhörnan
Finns även i fyndhörnan
Framröstad recension
4 av 5 stjärnor.
2023‑02‑27
Har haft dessa i några dagar nu och jag är riktigt nöjd
Läs mer
Recensioner (4)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Ljudspecifikation
Ljudbild
Stereo
Impedans
36 ohm
Frekvensomfång
5 - 32.000 Hz
Känslighet
100 dB
Brusreducering
Nej
Storlek på högtalarelement
40 mm
Akustisk konstruktion
Sluten
Mikrofon
Upptagningsmönster
Flerriktad/Omnidirectional
Frekvensomfång (Mikrofon)
50 - 20.000 Hz
Anslutningar
Anslutning
Bluetooth
Trådlös
True Wireless
Ja, v5.0
Multipoint
Batteri
Batteritid (Ungefärlig)
60 h
Batteri Laddningstid
4 h
USB-laddning
Övrigt
Färg
Svart
Passform
Over-Ear
Vikt
216 g
Artikelnummer
Paketbredd
23,3 cm
Pakethöjd
12,4 cm
Paketlängd
26,4 cm
Paketvikt
0,672 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
ATH-M20XBT
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Ljudspecifikation
Ljudbild
Stereo
Impedans
36 ohm
Frekvensomfång
5 - 32.000 Hz
Känslighet
100 dB
Storlek på högtalarelement
40 mm
Akustisk konstruktion
Sluten
Upptagningsmönster
Flerriktad/Omnidirectional
Frekvensomfång (Mikrofon)
50 - 20.000 Hz