600W Zalman WZM600-HP Svart
Art.nr: 6308382 | ZM600-HP
600W Zalman WZM600-HP Svart
20/24pin moderkort : 1st
P4 +12V: 2st (kan kombinera för 8 pin EPS12V)
4pin floppy: 2st
6pin PCI-e: 2st
5pin SATA: 6st
4pin (HD/CD): 7st
Snabbfakta
  • Modulärt
    Ja
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (2)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Effekt
600 W
Formfaktor
ATX12V 2.2 och EPS12V
Fläkt (storlek)
120 mm
Modulärt
Ja
Molex (hårddisk)
7 st
SATA-ström
6 st
ATX kontakter
20+4 pin, 8-pin, 4-pin
Tillverkarens garanti
1 år
Artikelnummer
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
0,7 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
ZM600-HP
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Effekt
600 W
Formfaktor
ATX12V 2.2 och EPS12V
Fläkt (storlek)
120 mm
Molex (hårddisk)
7 st
SATA-ström
6 st
ATX kontakter
20+4 pin, 8-pin, 4-pin