Phanteks PH-F120MP V2 Svart
Art.nr: 5323406 | PH-F120MP_BBK02
5 st bilder och 0 st videor.
Phanteks PH-F120MP V2 Svart
Kommer i 120mm och 140mm stora fläktar samt svart, svart/vit och vit (endast 120mm).
Snabbfakta
  • Bredd
    120 mm
  • Rotationshastighet (max)
    2 200 rpm, 500-2200 rpm
  • Flöde (max)
    60,5 cfm
  • Statiskt tryck
    3,41 mmH2O
  • Anslutning
    4-pin PWM
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (2)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Bredd
120 mm
Höjd
120 mm
Djup
25 mm
Rotationshastighet (max)
2 200 rpm, 500-2200 rpm
Ljudnivå (max)
34,2 dB
Flöde (max)
60,5 cfm
Statiskt tryck
3,41 mmH2O
Anslutning
4-pin PWM
Antal fläktar
1 st
LED-belysning
Utan A-RGB
Färg
Svart
Tillverkarens garanti
5 år
Artikelnummer
Paketbredd
19,1 cm
Pakethöjd
2,9 cm
Paketlängd
17,3 cm
Paketvikt
0,24 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
PH-F120MP_BBK02
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
120 mm
Höjd
120 mm
Djup
25 mm