Noctua NF-A12x15 PWM Chromax black swap
Art.nr: 5322913 | NF-A12X15 PWM CH.BK.S
3 st bilder och 0 st videor.
Högpresterande 120mm fläkt i slim utförande med endast 15mm i höjd, nu i Chromax svart med utbytbara hörn.
Snabbfakta
  • Bredd
    120 mm
  • Rotationshastighet (max)
    1 850 rpm
  • Flöde (max)
    55,4 cfm
  • Statiskt tryck
    1,53 mmH2O
  • Anslutning
    4-pin
Lagerinformation
Webblager
I lager
16 st
Butikslager
Köpinformation
Betala senare
Mer info
Handla tryggt mot faktura
Recensioner (30)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Bredd
120 mm
Höjd
120 mm
Djup
15 mm
Rotationshastighet (max)
1 850 rpm
Ljudnivå (max)
23,9 dB
Flöde (max)
55,4 cfm
Statiskt tryck
1,53 mmH2O
Anslutning
4-pin
Antal fläktar
1 st
LED-belysning
Utan A-RGB
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
30cm Extension cable, skruvar, NA-AV3
Tillverkarens garanti
6 år
Artikelnummer
Paketbredd
19 cm
Pakethöjd
4,3 cm
Paketlängd
21,7 cm
Paketvikt
0,276 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
NF-A12X15 PWM CH.BK.S
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Verifierad köpare
Kapa eller ha distanser/bricka är enklaste lösningen
0
Verifierad köpare
Det var nog ett svar till Viktor gissar jag.
0
Precis som inet skriver så att standard monteringsclips gjorda för 25mm fläktar och inte 15mm.
120 mm
Höjd
120 mm
Djup
15 mm