Samsung 27" S27E370D Trådlös mobilladdning
Art.nr: 2341240 | LS27E370DS/EN
7 st bilder och 0 st videor.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920x1080
  • Responstid
    4 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
1920x1080
Paneltyp
PLS
Touchpanel
Nej
Pixelstorlek
0,3114 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
4 ms
Kontrast
1000:1, Mega dynamisk kontrast
Ljusstyrka
300 cd/m², typical (250 minimum)
HDMI
Ja, 1st HDMI 1.4
DisplayPort
Ja, 1st v1.2
DVI
Nej
VGA
Ja, 1st
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
626 mm
Djup
196,9 mm
Höjd
461 mm
Vikt
5,2 kg
Övrigt
Medföljande tillbehör
VGA-kabel
Övrigt
Trådlös laddning för mobiltelefoner inbyggt i foten
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
44,2 cm
Pakethöjd
14 cm
Paketlängd
70,3 cm
Paketvikt
7,2 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS27E370DS/EN
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Touchpanel
Pixelstorlek
0,3114 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
1000:1, Mega dynamisk kontrast
Ljusstyrka
HDMI
Ja, 1st HDMI 1.4
DisplayPort
Ja, 1st v1.2
DVI
VGA
Ja, 1st
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
626 mm
Djup
196,9 mm
Höjd
461 mm