Samsung 28" U28E590D 4K
Art.nr: 2341138 | LU28E590DS/EN
8 st bilder och 0 st videor.
Samsung 28" U28E590D 4K
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3840x2160
  • Paneltyp
    TN
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    1 ms, GTG
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
28 "
Bildskärmsupplösning
3840x2160
Paneltyp
TN
Touchpanel
Nej
Bildformat
16:9
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
1 ms, GTG
Kontrast
1000:1, Mega dynamisk kontrast
Ljusstyrka
370 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
170° / 160°
Anslutningar
HDMI
Ja, 2st HDMI 2.0
DisplayPort
Ja, 1st v1.2
DVI
Nej
VGA
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 75x75
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
660,9 mm
Djup
187,1 mm
Höjd
468,5 mm
Vikt
5,28 kg
Övrigt
Färg
Matt Svart med fot i Metal Silver
Medföljande tillbehör
Strömadapter, HDMI_kabel, DisplayPort-kabel, Installations-CD och bruksanvisning
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
46,1 cm
Pakethöjd
14,1 cm
Paketlängd
74 cm
Paketvikt
7,75 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LU28E590DS/EN
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
28 "
Touchpanel
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
1000:1, Mega dynamisk kontrast
Ljusstyrka
370 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
170° / 160°
Anslutningar
HDMI
Ja, 2st HDMI 2.0
DisplayPort
Ja, 1st v1.2
DVI
VGA
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 75x75
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
660,9 mm
Djup
187,1 mm
Höjd
468,5 mm