Samsung 24" U24E590D 4K
Art.nr: 2341137 | LU24E590DS/EN
9 st bilder och 0 st videor.
Samsung 24" U24E590D 4K
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3840x2160, UHD
  • Paneltyp
    PLS
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    4 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (1)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
23,5 "
Bildskärmsupplösning
3840x2160, UHD
Paneltyp
PLS
Touchpanel
Nej
Bildformat
16:9
Pixelstorlek
0,1358 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
4 ms
Kontrast
1000:1, Mega dynamisk kontrast
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178° / 178°
Anslutningar
HDMI
Ja, 2st
DisplayPort
Ja, 1st
DVI
Nej
VGA
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 75x75
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
561,1 mm
Djup
187,1 mm, med fot, 62,8 utan fot
Höjd
428 mm, med fot, 333 mm utan fot
Vikt
4,61 kg, med fot, 4,04 kg utan fot
Övrigt
Färg
Blank svart med silverdetaljer på kanter och fot
Medföljande tillbehör
HDMI-kabel, DisplayPort-kabel och strömadapter
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
40,2 cm
Pakethöjd
14,4 cm
Paketlängd
62,8 cm
Paketvikt
7,75 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LU24E590DS/EN
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
23,5 "
Touchpanel
Pixelstorlek
0,1358 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
1000:1, Mega dynamisk kontrast
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178° / 178°
Anslutningar
HDMI
Ja, 2st
DisplayPort
Ja, 1st
DVI
VGA
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 75x75
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
561,1 mm
Djup
Höjd