Samsung 27" S27E510C Curved
Art.nr: 2341044 | LS27E510CS/EN
11 st bilder och 0 st videor.
Samsung 27" S27E510C Curved
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920x1080, FULL HD
  • Paneltyp
    VA
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    4 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (1)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 ", Curved
Bildskärmsupplösning
1920x1080, FULL HD
Paneltyp
VA
Touchpanel
Nej
Bildformat
16:9
Pixelstorlek
0,311 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
4 ms
Kontrast
3000:1, Mega dynamisk kontrast
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178° / 178°
Anslutningar
HDMI
Ja, 1st
DisplayPort
Nej
DVI
VGA
Ja, 1st
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100x100mm
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
623,2 mm
Djup
181,6 mm
Höjd
463 mm
Vikt
5,52 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
Strömkabel
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
43,5 cm
Pakethöjd
13,5 cm
Paketlängd
69,5 cm
Paketvikt
7,16 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS27E510CS/EN
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 ", Curved
Touchpanel
Pixelstorlek
0,311 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
3000:1, Mega dynamisk kontrast
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178° / 178°
Anslutningar
HDMI
DisplayPort
DVI
VGA
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100x100mm
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
623,2 mm
Djup
181,6 mm
Höjd
463 mm