Samsung 24" S24E510C Curved
Art.nr: 2341043 | LS24E510CS/EN
4 st bilder och 0 st videor.
Samsung 24" S24E510C Curved
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920x1080, FULL HD
  • Paneltyp
    VA
  • Responstid
    4 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
24 ", Curved
Bildskärmsupplösning
1920x1080, FULL HD
Paneltyp
VA
Pixelstorlek
0,311 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
4 ms
Kontrast
3000:1, Mega dynamisk kontrast
Ja, 1st
DisplayPort
Nej
DVI
VGA
Ja, 1st
Thunderbolt
VESA-fäste
Ja, 100x100mm
Höj och sänkbar fot
Bredd
547,6 mm
Djup
181,6 mm
Höjd
417 mm
Vikt
4 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
HDMI-kabel, strömadapter
Paketbredd
38,7 cm
Pakethöjd
13,2 cm
Paketlängd
61,3 cm
Paketvikt
5,34 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS24E510CS/EN
Skärmstorlek
24 ", Curved
Touchpanel
Pixelstorlek
0,311 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
3000:1, Mega dynamisk kontrast
HDMI
DisplayPort
DVI
VGA
Thunderbolt
VESA-fäste
Ja, 100x100mm
Höj och sänkbar fot
Bredd
547,6 mm
Djup
181,6 mm
Höjd
417 mm