Samsung 27" S27E390H
Art.nr: 2341042 | LS27E390HS/EN
7 st bilder och 0 st videor.
Samsung 27" S27E390H
• Ny Slim Touch of Color-teknik optimerar ditt boendeutrymme och får det att utmärka sig.
• Slim Narrow Bezel ger en ren och modern look och drar dina ögon naturligt till skärmen.
• T-Shaped Stand-stativ kompletterar helheten med en elegant och minimal finish.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920x1080
  • Responstid
    4 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
Samsung S27E390H
Stilren skärm med fantastisk bildkvalitet
Samsung S27E390H
Samsung S27E390H
Fantastisk bildkvalitet för den optimala bildupplevelsen
Spara energi och minska miljöpåverkan med denna miljövänliga monitor
Samsung S27E390H
Samsung S27E390H
Njut av skarpa bilder även från scener med snabba rörelser
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
1920x1080
Paneltyp
PLS
Touchpanel
Nej
Pixelstorlek
0,3114 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
4 ms
Kontrast
1000:1, Mega dynamisk kontrast
Ljusstyrka
300 cd/m²
Ja, 1st
DisplayPort
Nej
DVI
VGA
Ja, 1st
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
626 mm
Djup
181,9 mm
Höjd
452,9 mm