Samsung 24" S24E390HL
• Slim Narrow Bezel ger en ren och modern look och drar dina ögon naturligt till skärmen.
• T-Shaped Stand-stativ kompletterar helheten med en elegant och minimal finish.
Snabbfakta
- Bildskärmsupplösning1920x1080
- PaneltypPLS
- Bildformat16:9
- Responstid4 ms
Tillbehör
Recensioner (2)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
Samsung S24E390HL
Stilren skärm med fantastisk bildkvalitet
Fantastisk bildkvalitet för den optimala bildupplevelsen
Spara energi och minska miljöpåverkan med denna miljövänliga monitor
Njut av skarpa bilder även från scener med snabba rörelser
Panelspecifikationer
- Skärmstorlek
- 23,6 "
- Bildskärmsupplösning
- 1920x1080
- Paneltyp
- PLS
- Touchpanel
- Nej
- Bildformat
- 16:9
- Pixelstorlek
- 0,2715 mm
- Uppdateringsfrekvens
- 60 Hz
- Responstid
- 4 ms
- Kontrast
- 1000:1, Mega dynamisk kontrast
- Ljusstyrka
- 250 cd/m²
- Betraktningsvinkel H/V
- 178° / 178°
Anslutningar
- HDMI
- Ja, 1st
- DisplayPort
- Nej
- DVI
- VGA
- Ja, 1st
- Thunderbolt
Funktioner
- Högtalare
- VESA-fäste
- Höj och sänkbar fot
- Pivotfunktion
Mått
- Bredd
- 548,3 mm
- Djup
- 181,9 mm
- Höjd
- 409 mm