Samsung 27" S27D590CS Curved
Art.nr: 2340922 | LS27D590CS/EN
11 st bilder och 0 st videor.
Samsung 27" S27D590CS Curved
Smidig och designad Full HD-skärm med böjd VA-panel, vilket ger dig en fantastisk upplevelse, bildkvalitet och 178° betraktningsvinkel. Den är mycket ljusstark och har även mycket tunna kanter och gör sig riktigt bra när du vill ställa flera skärmar bredvid varandra. Vidare är den utrustad med stereohögtalare på 5W vardera.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920x1080, FULL HD
  • Paneltyp
    VA
  • Responstid
    4 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (2)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
Samsung S27D590CS
En omslutande upplevelse
Samsung S27D590CS
Designad för att minimera ljusläckor
Samsung S27D590CS
Curved bildskärm med minimalistisk design
Samsung S27D590CS
Samsung S27D590CS
Fantastisk färgåtergivning från alla vinklar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 ", Curved
Bildskärmsupplösning
1920x1080, FULL HD
Paneltyp
VA
Touchpanel
16:9
Välvd
Ja
Pixelstorlek
0,311 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
4 ms
Kontrast
3000:1, Mega dynamisk kontrast
Ljusstyrka
350 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178° / 178°
Anslutningar
HDMI
Ja, 1st
DisplayPort
Ja, 1st
VGA
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
Ja, 2x5W
VESA-fäste
Ja, 100x100mm
Bredd
623,5 mm
Djup
182 mm
Höjd
463 mm