Samsung 27" S27D850D
Art.nr: 2340873 | LS27D85KTSN/EN
14 st bilder och 0 st videor.
Samsung 27" S27D850D
Maximize efficiency with incredible picture quality. The 27" QHD panel set in a clean, professional design provides better-than-HD resolution with sRGB color compliance for color critical applications. Enhanced multi-screen functionality delivers an immersive viewing experience while streamlining workflow. So you can enjoy increased productivity, along with class-leading value for your business.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    2560x1440, WQHD
  • Paneltyp
    PLS
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    5 ms, GTG
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
2560x1440, WQHD
Paneltyp
PLS
Touchpanel
Nej
Bildformat
16:9
Pixelstorlek
0,2331 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
5 ms, GTG
Kontrast
1000:1
Ljusstyrka
350 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178° / 178°
Anslutningar
HDMI
Ja, 1st
DisplayPort
Ja, 1st
DVI
Ja, 1st Dual Link
VGA
Nej
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100x100mm
Höj och sänkbar fot
Ja
Pivotfunktion
Ja
Mått
Bredd
627,4 mm
Djup
280 mm, med fot
Höjd
596,3 mm, med fot
Vikt
7,1 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
HDMI kabel, DVI-kabel, USB-kabel, Strömsladd och manual
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
46,9 cm
Pakethöjd
35,4 cm
Paketlängd
79,8 cm
Paketvikt
13,6 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS27D85KTSN/EN
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Touchpanel
Pixelstorlek
0,2331 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
Ljusstyrka
350 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
DisplayPort
DVI
Ja, 1st Dual Link
VGA
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100x100mm
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
627,4 mm
Djup
280 mm, med fot
Höjd
596,3 mm, med fot