Epson EH-TW5200 3LCD FHD
Art.nr: 2340756 | V11H561040
4 st bilder och 0 st videor.
Epson EH-TW5200 3LCD FHD
Snabbfakta
  • Projektionssystem
    3LCD
  • Projektorupplösning
    1920x1080, FullHD
  • Trådlöst nätverk
    Nej
  • Användningsområde
    Kontoret, Hemma, Spel
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Bildspecifikationer
Projektionssystem
3LCD
Projektorupplösning
1920x1080, FullHD
Ljusstyrka
2 000 ANSI Lumen
Kontrast
Projektionsstorlek min
34 "
Projektionsstorlek max
328 "
Projektoravstånd min
0,9 m, (Tele)
Projektoravstånd max
10,8 m, (Wide)
Throw Ratio
16:9
Zoom
1,2 x
Bildkorrigering
Keystone
Anslutningar
HDMI-ingång
Ja, 2st 1.4
Ljudutgångar
RCA stereo
USB-ingång
Ja, 1st typ A samt en mini typ B
Minneskortläsare
Nej
Övriga portar
RS-232 port
Kommunikation
Trådat nätverk
Trådlöst nätverk
Egenskaper
Användningsområde
Kontoret, Hemma, Spel
Typ av lampa
200W
Brinntid
6 000 h, (Eco), 5000 h (standard)
Ljudnivå
37 dB, (standard), 29 dB (Eco)
Högtalare
Ja, 2x2W
Mått och vikt
Bredd
297 mm
Höjd
105 mm
Djup
247 mm
Vikt
2,8 kg
Övrigt
Lampgaranti
3 år, eller 3000 timmar
Strömförbrukning
287 W, (aktiv), 217 W i ecomode, 0,31W i viloläge
Medföljande tillbehör
Strömkabel, fjärrkontroll inkl. batterier, manual och garantidokument
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
37,1 cm
Pakethöjd
18,3 cm
Paketlängd
36,4 cm
Paketvikt
4,17 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
V11H561040
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Bildspecifikationer
Ljusstyrka
2 000 ANSI Lumen
Kontrast
Projektionsstorlek min
34 "
Projektionsstorlek max
328 "
Projektoravstånd min
0,9 m, (Tele)
Projektoravstånd max
10,8 m, (Wide)
Throw Ratio
16:9
Zoom
1,2 x
Bildkorrigering
Keystone
Anslutningar
HDMI-ingång
Ja, 2st 1.4
Ljudutgångar
RCA stereo
USB-ingång
Minneskortläsare
Övriga portar
RS-232 port
Kommunikation
Trådat nätverk
Egenskaper
Typ av lampa
200W
Brinntid
Ljudnivå
37 dB, (standard), 29 dB (Eco)
Högtalare
Ja, 2x2W
Mått och vikt
Bredd
297 mm
Höjd
105 mm
Djup
247 mm
Vikt
2,8 kg
Övrigt
Lampgaranti
3 år, eller 3000 timmar
Strömförbrukning