Samsung 24" S24D590P
Art.nr: 2303857 | LS24D590PLX/EN
5 st bilder och 0 st videor.
Samsung 24" S24D590P
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920x1080
  • Paneltyp
    PLS
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    5 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (3)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
23,6 "
Bildskärmsupplösning
1920x1080
Paneltyp
PLS
Touchpanel
Nej
Bildformat
16:9
Pixelstorlek
0,311 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
5 ms
Kontrast
1000:1, Mega dynamisk kontrast
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178° / 178°
Anslutningar
HDMI
Ja, 2st
DisplayPort
Nej
DVI
VGA
Ja, 1st
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
541,8 mm
Djup
169,2 mm
Höjd
421,2 mm
Vikt
4,16 kg
Övrigt
Färg
Blank svart med silverdetaljer på kanter och fot
Medföljande tillbehör
HDMI-kabel, strömadapter
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
41,9 cm
Pakethöjd
15,4 cm
Paketlängd
63,1 cm
Paketvikt
5,65 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS24D590PLX/EN
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
23,6 "
Touchpanel
Pixelstorlek
0,311 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
1000:1, Mega dynamisk kontrast
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178° / 178°
Anslutningar
HDMI
Ja, 2st
DisplayPort
DVI
VGA
Ja, 1st
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
541,8 mm
Djup
169,2 mm
Höjd
421,2 mm