Samsung 27'' S27C750P MVA LED
Art.nr: 2303674 | LS27C750PS/EN
8 st bilder och 0 st videor.
Samsung 27'' S27C750P MVA LED
Slimmad och elegant design
Rotera bekvämt skärmen med enkel vridning
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920x1080
  • Paneltyp
    VA, MVA
  • Responstid
    5 ms, GTG
Köpinformation
Samsung 27" S27D590P
Ersättande produkt: Samsung 27" S27D590P
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
1920x1080
Paneltyp
VA, MVA
Touchpanel
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
5 ms, GTG
Kontrast
3000:1
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178° / 178°
Anslutningar
HDMI
Ja, 2st
VGA
Ja
Thunderbolt
Funktioner
VESA-fäste
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Ja
Mått
Bredd
624,6 mm
Djup
200 mm, med fot, 32,3 utan fot
Höjd
371,3 mm, - 515,6 mm
Vikt
3,9 kg, utan stativ, 5,8kg med stativ
Övrigt
Medföljande tillbehör
Installations-CD, snabbinstallationsguide
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
7,67 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS27C750PS/EN
Skärmstorlek
27 "
Touchpanel
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 2st
VGA
Thunderbolt
Funktioner
VESA-fäste
Bredd
624,6 mm
Djup
200 mm, med fot, 32,3 utan fot
Höjd
371,3 mm, - 515,6 mm