Samsung 24'' S24C750P MVA LED
Art.nr: 2303673 | LS24C750PS/EN
8 st bilder och 0 st videor.
Samsung 24'' S24C750P MVA LED
Slimmad och elegant design
Rotera bekvämt skärmen med enkel vridning
  • Paneltyp
    VA, MVA
  • Responstid
    5 ms, GTG
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
24 "
Paneltyp
VA, MVA
Touchpanel
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
5 ms, GTG
Kontrast
3000:1, Mega dynamisk kontrast
Betraktningsvinkel H/V
178° / 178°
Anslutningar
HDMI
Ja, 2st
VGA
Ja
Thunderbolt
Pivotfunktion
Ja
Mått
Bredd
555,8 mm
Djup
200 mm, 32,1 utan fot
Höjd
463,5 mm
Vikt
3,15 kg, utan fot 4,95 kg med fot
Övrigt
Medföljande tillbehör
Installations-CD, snabbinstallationsguide, HDMI-kabel
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
6,8 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS24C750PS/EN
Skärmstorlek
24 "
Touchpanel
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
3000:1, Mega dynamisk kontrast
Betraktningsvinkel H/V
178° / 178°
Anslutningar
HDMI
Ja, 2st
VGA
Thunderbolt
Bredd
555,8 mm
Djup
200 mm, 32,1 utan fot
Höjd
463,5 mm