Samsung 22" S22C350H LED
Art.nr: 2303604 | LS22C350HS/EN
5 st bilder och 0 st videor.
Samsung 22" S22C350H LED
Pålitlig, funktionell och stylish
• Högglansig svart design
• Fantastisk bildkvalité med 1920 x 1080 Full HD-upplösning
• Anslut enkelt med HDMI / Analog
• Energieffektiv LED-skärm
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920x1080
  • Paneltyp
    TN
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    5 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (1)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
21,5 "
Bildskärmsupplösning
1920x1080
Paneltyp
TN
Touchpanel
Nej
Bildformat
16:9
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
5 ms
Kontrast
1000:1
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Ja
DisplayPort
Nej
DVI
VGA
Ja
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
507,6 mm
Djup
210 mm
Höjd
407,7 mm
Vikt
3,15 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
Strömkabel och VGA-kabel
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
4,6 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS22C350HS/EN
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
21,5 "
Touchpanel
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
DisplayPort
DVI
VGA
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
507,6 mm
Djup
210 mm
Höjd
407,7 mm