Samsung 27" S27A650D MVA LED
Art.nr: 2303574 | LS27A650DE/EN
4 st bilder och 0 st videor.
Samsung 27" S27A650D MVA LED
- Perfekt för kontoret
- DVI och DisplayPort
- Oslagbar kontrast och betraktningsvinkel
- 1920 x 1080 upplösning
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920x1080
  • Paneltyp
    VA, MVA
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    8 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
1920x1080
Paneltyp
VA, MVA
Touchpanel
Nej
Bildformat
16:9
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
8 ms
Kontrast
3000:1
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178° / 178°
Anslutningar
HDMI
Nej
DisplayPort
Ja
DVI
Ja
VGA
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100x100mm och 200x100mm
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
642,5 mm
Djup
224,5 mm
Höjd
466 mm
Övrigt
Färg
Mattsvart
Medföljande tillbehör
Strömkabel och VGA-kabel
Övrigt
8Bit färgåtergivning
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
8,81 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS27A650DE/EN
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Touchpanel
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
DisplayPort
DVI
VGA
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100x100mm och 200x100mm
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
642,5 mm
Djup
224,5 mm
Höjd
466 mm