Samsung 27" S27A950D LED 120Hz
Art.nr: 2303529 | LS27A950DSL/EN
8 st bilder och 0 st videor.
Samsung 27" S27A950D LED 120Hz
En ultratunn och elegant design i kombination med oslagbart 3D-djup och skärpa är ett framgångsrikt recept. Och det är precis vad Samsungs 3D LED-bildskärm SA950 uppnår. Bildskärmen ger en oslagbar jämn bildkvalitet med hjälp av 3D HyperReal Engine och Real 120 Hz-hastighet samtidigt som den återger en intensivare 3D-bild. Andra funktioner som förbättrar bildkvaliteten är Mega Dynamic Contrast Ratio och Photo Accuracy. Samtidigt säkerställer den inbyggda 3D-konverteringen och mängder med olika ingångar att bildskärmen är flexibel. Med olika energisparlägen och den nya funktionen Energy Tree får du tillgång till nästa generations bildskärmsteknik.
Följer med Samsung 3D-glasögon.
Fungerar EJ med Nvidia 3D Vision
  • Paneltyp
    TN
  • Responstid
    2 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (3)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Paneltyp
TN
Bildformat
16:9
Pixelstorlek
0,311 mm
Uppdateringsfrekvens
120 Hz
Responstid
2 ms
Kontrast
1000:1, 5000000 :1 dynamisk
Ja
DVI
VGA
Nej
Funktioner
Högtalare
Nej
Höj och sänkbar fot
Nej, Lutbar
Bredd
621 mm
Djup
186 mm
Höjd
472 mm
Vikt
5,5 kg
Övrigt
Färg
Silver
Medföljande tillbehör
Samsung 3D-glasögon, DVI-D-kabel, Nätadapter
Övrigt
120Hz, 3D
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
5 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS27A950DSL/EN
Skärmstorlek
27 "
Pixelstorlek
0,311 mm
Uppdateringsfrekvens
120 Hz
Kontrast
1000:1, 5000000 :1 dynamisk
DisplayPort
DVI
Höj och sänkbar fot
Nej, Lutbar
Bredd
621 mm
Djup
186 mm
Höjd
472 mm
Vikt
5,5 kg
Färg
Silver
Medföljande tillbehör
120Hz, 3D