Philips 32" Evnia 32M1C5500VL VA (1500R) QHD 165 Hz
Art.nr: 2300100 | 32M1C5500VL/00
7 st bilder och 0 st videor.
Den här spelskärmen från Philips ger kristallklar grafik och en smidig spelupplevelse. Synkteknik och en uppdateringsfrekvens på 165 Hz med HDR skapar en verklighetstrogen upplevelse. Skärmen med tunn ram och Ultra Wide-Color förbättrar den uppslukande visuella upplevelsen.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    2560 x 1440
  • Paneltyp
    VA
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    1 ms, MPRT
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
32 "
Bildskärmsupplösning
2560 x 1440
Paneltyp
VA
Färgdjup
8 bitar
Bildformat
16:9
Välvd
Ja, 1500R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2724 mm
Uppdateringsfrekvens
165 Hz
Responstid
1 ms, MPRT
Adaptiv synkronisering
FreeSync Premium
Kontrast
3000:1
Färgrymd
121 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Tiltbar
Ja, -5 ° / 20 °
Kensingtonlås
Mått
Bredd
709 mm
Djup
239 mm
Höjd
527 mm
Övrigt
Medföljande tillbehör
DP och HDMI-kabel
Energiklass
F
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
22,7 cm
Pakethöjd
52,3 cm
Paketlängd
78,2 cm
Paketvikt
10,36 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
32M1C5500VL/00
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Okej tack så mkt för svar 🙂
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
32 "
Färgdjup
8 bitar
Välvd
Ja, 1500R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2724 mm
Uppdateringsfrekvens
165 Hz
Adaptiv synkronisering
FreeSync Premium
Kontrast
Färgrymd
121 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Hörlursutgång
Funktioner
Blåljusreducering
Flimmerfri
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Tiltbar
Ja, -5 ° / 20 °
Kensingtonlås
Mått
Bredd
709 mm
Djup
239 mm
Höjd
527 mm